MOKYKLĄ APLANKĖ SVEČIAI IŠ ŠVEDIJOS

2013 m. birželio 17 d. mokyklą aplankė grupė svečių, atvykusių iš Švedijos, Ahus miestelio: dvi Kristianstado laisvalaikio centro darbuotojos ir penkios mergaitės. Grupę į mūsų mokyklą atlydėjo mums visiems gerai pažįstamas Tadas Girčius ir ponia Kerstin, kuri jau 20 metų dirba organizacijoje „Pagalba Lietuvai“. Svečiai apžiūrėjo mokyklą, domėjosi mūsų problemomis ir džiaugsmais. Viešnios papasakojo apie Švedijos mokyklas, švietimo sistemą, atsakė į mokinių klausimus.

Nors šiuo metu vasaros atostogos, mokinių į mokyklą susirinko nemažai. Krištoliniu balseliu svečiams padainavo penktokė Monika, pirmokas Nojus su jaunesniąja sesute, vyresniųjų klasių mokinės Paulina, Vilma ir Kristina pagrojo pianinu, kuris p. Tado dėka pasiekė mūsų mokyklą. Pradinių klasių mokiniai svečius pakvietė padainuoti susipažinimo dainą, o svečiai bendrame ratelyje pamokė pora švedų liaudies žaidimų.

Prie arbatos puodelio visi kartu aptarėme galimo tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvas.