Šimtadienis

Kovo 2 dieną mokykloje vyko viena iš gražiausių švenčių – Šimtadienis. Dešimtokams tai buvo diena, kai galėjo pamąstyti, kaip greitai bėga laikas ir kad liko visai nedaug dienų iki jų žinių patikrinimo, o devintokams – proga parodyti savo išradingumą ir sumanumą.

Gražių palinkėjimų šventės kaltininkams negailėjo mokyklos direktorė L. Jasevičienė, pavaduotoja ugdymui A. Arnašienė, pirmoji mokytoja D. Šulcienė, dabartinė klasės auklėtoja S. Bagvilienė. Prisiminimais pasidalijo buvusi auklėtoja R. Mikužaitienė.

Kad gautų pusatestačius, dešimtokams teko atlikti daug smagių ir linksmų užduočių: užrištomis akimis surinkti saldainius, kaire ranka nupiešti svajonių namą, mergaitėms – sumodeliuoti suknelę, berniukams – kuo greičiau apie save apsivynioti tualetinį popierių…

Vėliau Šimtadienio organizatoriai padovanojo dešimtokams šimtą ryškiaspalvių balionų, jų viduje slėpėsi palinkėjimai.

Devintokams pavyko surengti nepakartojamą šventę. Už tai dėkojame jiems ir klasės auklėtojai V. Beresnienei.