Kauno „Žalgirio“ ir Astanos „Astanos“ krepšinio rungtynes

Usėnų pagrindinės mokyklos geriausi sportininkai 2012 m. sausio 15 d. vyko į Kauno „Žalgirio“ ir Astanos „Astanos“ krepšinio rungtynes. Bilietus padovanojo buvęs tos pačios mokyklos mokinys, Lietuvos kūno kultūros akademijos dėstytojas Sigitas Kamandulis. Prieš rungtynes pasigrožėjome gražiausia Kalėdine egle, apsilankėme Prisikėlimo bažnyčioje. Funikulieriumi pasikėlę į apžiūros aikštelę grožėjomės Kaunu.

Naujojoje Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko įdomios krepšinio rungtynės, kurias laimėjo „Žalgiris“. Po varžybų krepšininkus galėjome pamatyti ir iš arti. Jie mums mielai dalijo autografus bei kartu fotografavosi. Tiek kartu vykusiems mokytojams, tiek mokiniams ši kelionė paliko didelių įspūdžių.