Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla


KONTAKTAI
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla

Jazminų g. 3, Usėnų k. ir sen., LT-99315, Šilutės r. sav.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190697692

Tel.8 (441) 40142, 8 (441) 40287

Faks. 8 (441) 40142

Raštinės darbo laikas:
08:00 - 16:30

Rašykite mums:
Raštinė
Direktorius

Kaip mus rasti: žemėlapis.

PAIEŠKA
Pasiekimai
 2017-2018 M. M. MOKYKLOS PASIEKIMAI IR LAIMĖJIMAI

Tarp nugalėtojų Dailės mokytojų asociacijos skelbtame piešinių konkurse „Mes užaugome laisvi“ - 10 kl. mokinė Lina Vilkytė (mokytoja Jolanta Alsytė);

Tarp nugalėtojų Tauragės AVPK Šilutės rajono PK organizuotame piešinių konkurse „Augu sveikas ir laimingas“ - 5 kl. mokinė Kornelija Nikita Mincevič, mokytoja Jolanta Alsytė);

Tarptautiniame Kengūros konkurse - 7 kl. mokinys Deividas Petrošius užėmė 2 vietą rajone (mokytoja Elvyra Zenevičiutė).

Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse 10 kl. mokinys Gedas Vileikis apdovanotas ŠMM diplomu;

Sportiniai pasiekimai:
I vieta rajono paprastųjų šaškių (5-12 kl.) varžybose (mokinių komanda: Simas Girčius, Rugilė Ramanauskaitė, Gedas Vileikis ir Aivaras Bacius, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė);
II vieta rajono zonos šaškių varžybose (pradinių klasių mokinių komanda, mokytoja, Jūratė Mockuvienė).
III vieta rajono estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (5-6 kl. komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė);
IV vieta rajono tinklinio varžybose (vaikinų komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė);
IV vieta rajono tinklinio varžybose (merginų komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė);
IV komandinė vieta rajono mokinių sporto žaidynėse - (mokytoja Ramutė Mikelkevičienė).
Geriausiai besimokančių mokinių dešimtukas 2017-2018 m. m. (I pusmetis)

VietaVardas pavardėKlasėVidurkis
1.Mantas Paleckis 59,80
2.Vėjūnė Lukošiūtė 59,60
3.Kornelija Nikita Mincevič 59,50
4.Estrėja Martinavičiūtė 69,42
5.Austėja Baltrušaitytė 59,30
6.Deividas Petrošius 79,08
7.Lina Vilkytė 109,00
8.Simas Girčius 78,75
9.Toma Girdvainytė 68,75
10.Solomija Soulita Sarapinaitė 68,58


ASMENINĘ PAŽANGĄ PADARĘ MOKINIAI:
2017-2018 m. m. I pusmetis


Austėja Vaizgėlaitė, 3 kl.
Vėjūnė Lukošiūtė, 5 kl.
Mantas Paleckis, 5 kl.
Einoras Grigalis, 6 kl.
Estrėja Martinavičiūtė, 6 kl.
Gvidas Zagorskas, 6 kl.
Tristanas Jasaitis, 8 kl.
Ema Kumžaitė, 8 kl.
Lukas Mileris, 8 kl.
Laurynas Paleckis, 8 kl.
Gvidas Juščius, 10 kl.
Laimonas Preikšas, 10 kl.
Monika Siminauskaitė, 10 kl.
Lina Vilkytė, 10 kl.

PUIKIAI LANKĘ MOKYKLĄ MOKINIAI:
2017-2018 m. m. I pusmetis


Airidas Gudaitis, 1 kl.
Nojus Lukauskas, 1 kl.
Rimvydas Pilibaitis, 3 kl.
Austėja Vaizgėlaitė, 3 kl.
Eglė Vičkutė, 3 kl.
Guoda Briedytė, 4 kl.
Matas Krepštekys, 4 kl.
Akvilė Gedvilaitė, 5 kl.
Evaldas Degutis, 6 kl.
© 2006-2019 Usėnų pagrindinė mokykla | Visos teisės saugomos