APIE MEILĘ LIETUVAI. IR APIE MEILĘ…

Vasario 14 d. buvo švenčiama Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Jau nuo ryto mokykla pražydo tautinėmis spalvomis. Pirmosios šventinio renginio „Aš myliu Lietuvą“ dalies viktorinoje dalyvavusios keturios mišrios mokinių komandos pademonstravo puikias istorijos ir pilietiškumo žinias. Įdomias ir smagias užduotis parengė mokytoja Vida Beresnienė. Mokinių–žiūrovų skaitmeninė kompetencija buvo ugdoma naudojant interaktyvias užduotis. Šventinę nuotaiką sukūrė jaunųjų ugdytinių (IUG ir PUG) dainelės ir ketvirtokų eilės apie Lietuvą.

Apie meilę buvo ir antroji dalis, skirta šv. Valentino dienai. Mokytojai skaitė sonetus. Mokiniai šoko savo sukurtus šokius ir skaitė viešąsias žinutes. Daugelį iki širdies gelmių sujaudino etiudas apie meilę, kurį parengė mokytoja Rita Kundrotaitė su mokiniais.

Už mokyklos papuošimą ir šventinio pašto „paslaugas“ visi dėkingi Mokinių tarybai, mokytojoms Jolantai Alsytei ir Aušrai Juščienei.