ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ

Tradicinė Šeimų sporto šventė, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, vyko penktadienį, kovo 8 d.

Šventėje dalyvavo 8 šeimos:  Pudinskų, Šiliauskų, Danilovų, Kačiulių, Briedžių, Vismantų, Petrauskų ir Smoliakovų. Juos palaikė gausus sirgalių būrys. Užduotis parengė fizinio ugdymo mokytoja Ramutė Mikelkevičienė, jai padėjo mokinių komanda. Pertraukėlių metu šoko devintokė Kristina ir merginų šokių kolektyvas (vadovė Aušra Juščienė).

Komisijai suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad I vieta atiteko Petrauskų šeimai, II vieta – Smoliakovų, III vieta Danilovų šeimai. Visi dalyviai apdovanoti rėmėjų dovanomis (maišeliais ir gertuvėmis), prizinių vietų laimėtojams teko po kamuolį, o šeima–nugalėtoja džiaugėsi puikia taure. Šventės rėmėjai: Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras bei šeštoko Augusto tėveliai Kristina ir Rolandas Bartkai (beje, Rolandas – buvęs mūsų mokyklos mokinys!).