ROBOTO GAMINIMAS IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ

Į integruotą STEAM (anglų k. ir technologijos) veiklą „Robotuko gamyba iš antrinių žaliavų“ lapkričio 10 d. 5 klasės mokinius pakvietė darnus mokytojų Jurgitos Milašienės ir Jolantos Alsytės duetas. Pradžioje mokiniai gavo užduotį „suprojektuoti“ robotą-pagalbininką, suplanuoti jo išvaizdą,  funkcijas ir pagal savo sukurtą projektą jį pagaminti.

Veikloje atsiskleidė aplinkos tvarumo idėjos, vaikų kūrybiškumas, inžinerinės idėjos, praktinis pritaikymas, bendradarbiavimo (grupinio darbo) įgūdžiai. Pamokos svečius sužavėjo geri penktokų komunikaciniai gebėjimai anglų kalba: angliškai jie pristatė ir projektą, ir pagamintą produktą, gebėjo paklausti, pakomentuoti, pasitikslinti detales ir pan.