PAMINĖTA MAŽOSIOS LIETUVOS GYVENTOJŲ GENOCIDO DIENA

Spalio 16 d. paminėta Mažosios Lietuvos gyventojų genocido diena. Mokykloje svečiavosi Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus etnografijos skyriaus vedėja dr. Aušra Žemyna Kavaliauskienė. Į salę susirinkusiems 6-10 kl. mokiniams bei visai mokyklos bendruomenei ji pravedė interaktyvią pamoką, skirtą šiai progai paminėti. Degant atminties žvakelei, viešnia įtaigiai pristatė sunkią mūsų krašto istorijos dalelę, kuri palietė beveik visas šeimas. Mokiniams pristatyta filmuota medžiaga, stendinė paroda apie Klaipėdos krašto gyventojų šeimų likimus, kuri mokykloje viešės iki lapkričio 10 d. Renginio organizatorė Danutė Bardauskienė-Baužienė, Salos etnokultūros ir informacijos centro etnografė. Renginyje dalyvavo Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys.