MOKINIAI IR TĖVAI SURENGĖ ŠVENTĘ MOKYTOJAMS

Spalio 5 d. pradedant rytine staigmena visą dieną mokytojus lydėjo puiki nuotaika, kurią sukūrė mokiniai. Dešimtokai užsiėmimus vedė 5-9 kl. mokiniams. Jiems pavyko tų klasių mokinius supažindinti su įvairiomis profesijomis. O pradinėse klasėse praktiškai mokytojo profesiją išbandė tėveliai Estera Čižauskienė, Sigita Ežerskienė, Odeta Judytė, Vaidas Šiliauskas ir Edita Vičkuvienė. Tuo metu tikrieji mokytojai nenuobodžiavo: smagios edukacijos metu dekoravo Pamario krašto vėtrunges. Mokytojų dieną pabaigėme šventiniu renginiu aktų salėje, kur mokytojai buvo suskirstyti į žaliųjų ir raudonųjų komandas, atliko linksmas užduotis, o kol komisija skaičiavo balsus, susirinkusius dainomis džiugino mokiniai. Renginio pabaigoje Padėkos raštais apdovanoti pedagogai, kurie mokyklai paskyrė 25, 30 ir 35 metus.

Šventę organizavo Mokinių taryba, kartu su mokytojais Jolanta, Asta, Rita, Aušra. Už sveikinimus dėkojame seniūnui, seniūnijos bendruomenės pirmininkei, Mokyklos tarybai, tėveliams, visiems mokiniams ir kiekvienam, bent šypsena prisidėjusiam prie šventinės nuotaikos sukūrimo.