TARPMOKYKLINIAME KONKURSE – III VIETA

Gegužės 17 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykusiame tarpmokykliniame stalo žaidimo turnyre „Keliauk ir pažink Šilutę“ dalyvavo mokyklos 8-9 kl. komanda – Dominyka M., Deimantė G., Mintarė E., Saulė C., Deimantė L. ir Edvinas J. Renginys skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui pažymėti.

Žaidimo metu dalyviai turėjo galimybę papildyti savo turimas žinias. Diskutuodami, atsakinėdami į klausimus moksleiviai įtvirtino turimas žinias, sužinojo nemažai naujų faktų apie savo gimtąjį kraštą, jo istoriją, žymias asmenybes, kultūrą, architektūros paminklus ir kt.

Visi grįžo pilni gerų emocijų: vaikai džiaugėsi laimėta prizine vieta, o mokinius rengusi ir lydėjusi istorijos mokytoja Vida Beresnienė – gražiu bendravimu, susiklausymu ir komandinio darbo įgūdžiais.