Štai ir vėl atėjo rugsėjis

Štai ir vėl atėjo rugsėjis, pripildęs mokyklą linksmu šurmuliu, klegesiu. Šis Rugsėjo pirmosios rytas mūsų mokykloje prasidėjo kiek neįprastai. Pirmiausia mokiniai, tėveliai ir mokytojai rinkosi Maldos namuose, kur vyko šv. Mišios. Pasibaigus mišioms, visi skubėjo į mokyklos aktų salę, kur vyko šventinis renginys. Dešimtokai palydėjo nedrąsius pirmokėlius. Jiems ši šventė pirmoji. Mažiausieji deklamavo eilėraščius, o dešimtokai įteikė jiems dovanėles.

Su Rugsėjo 1-ąja visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė L. Jasevičienė. Direktorė pasidžiaugė nuveiktais darbais, atnaujintomis klasėmis, atsinaujinusiu mokytojų kolektyvu. Tradiciškai visus pasveikino seniūnas A. Rauktys, šiltas ir netikėtas buvo direktorės pavaduotojos A. Arnašienės sveikinimas.