„Seneliai, sugrįžkite į mokyklą…“

Spalio mėn. trečios ir ketvirtos klasių mokiniai (mokyt. I.Raubienė ir J. Mockuvienė) kartu su seneliais gražiai paminėjo tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Jie parengė projektą „Seneliai, sugrįžkite į mokyklą…“ ir vieną popietę visus pakvietė į mokyklą. Nešini rudeninėmis vaišėmis visi sugužėjo į aktų salę. Iš pradžių vaikai dainavo, deklamavo, šoko. Paskui kartu su seneliais dainavo liaudies dainas, šoko jų vaikystės ratelius. Ypač visiems patiko negirdėtos močiutės Elytės sekamos pasakos. Kojos pačios kilojosi, kai paėmusi į rankas akordeoną užgrojo močiutė Antanina. Savo vaikystės prisiminimais dalijosi Dovydo močiutė, senųjų dainų pamokė seneliai Jonas ir Zigmas. Šventės dalyviai suprato, kad tarp mūsų yra senelių, kurie vien savo buvimu skleidžia malonų jaukumą.