„AŠ IR POLICIJA“ II etapas

2024 m. gegužės 10 d. mokykloje apsilankiusios policijos pareigūnės Simona Cibauskaitė ir Agnė Vaitkienė, atvežė dovanų mokyklos komandai, kuri teisinių žinių konkurso „Aš ir policija“ rajono  etape užėmė I-ą vietą, o regioniniame ture Kaune vykusiose varžybose taip pat pateko tarp prizininkų. Parodžiusi greitį, sumanumą ir apsukrumą, mokyklos komanda užėmė III-ą vietą.

Tai mūsų mokiniai: Gabrielė Dragūnaitė (8 kl.), Deimantė Grikpėdytė (9 kl.), Deimantė Lizunovaitė ir Edvinas Jankauskas (10 kl.). Jų mokytoja Vida Beresnienė. Visiems ačiū!

Mokykla dėkoja ir Policijos komisariatui, kuris skyrė transportą nuvežti komandą į II etapą ir tuo pačiu suteikė galimybę 6 kl. mokiniams susipažinti su dalele Kauno istorijos.