BIOLOGIJOS PAMOKA KITAIP

Biologijos mokytojas Rolandas Mažeika 5 – 6 klasių mokiniams organizavo pamoką kitaip: vyko į Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijos organizuotas paukščių palydas.

Nuvykę į Kintų akvakultūros ūkio tvenkinius, mokiniai turėjo galimybę plika akimi ir per žiūronus stebėti ten susitelkusius paukščių būrius. Pavyko pamatyti 8 jūrinius erelius vienoje vietoje, juodakrūtį tilviką, gaidukų būrį, baltąjį ir pilkąjį garnius, daug ančių, žuvėdrų, kirų ir kitų paukščių.

Biologinės įvairovės apsaugos skyriaus vedėjas Robertas Kubilius papasakojo, kaip atpažinti jūrinio erelio jauniklį nuo suaugusio paukščio, kuo žuvėdra skiriasi nuo kiro ir dar daug kitų įdomių faktų apie paukščius.

Ši paukščių stebėjimo edukacija natūralioje gamtoje padėjo vaikams geriau pažinti mus supančią aplinką ir praplėtė jų akiratį.