ORIENTACINĖS VARŽYBOS, SKIRTOS MOKYKLOS 40 METŲ JUBILIEJUI

Lapkričio 24 d. visą mokyklą buvo apėmęs nuotaikingas šurmulys – vyko orientacinės varžybos po mokyklą. Jį galima vadinti srautine integruota PAMOKA KITAIP, kurioje 5-10 kl. mokiniai turėjo parodyti ne tik greitį ir vikrumą, bet ir savo žinias apie mokyklos istoriją.

Gavę įvairias užuominas, vaikai aplėkė visas mokyklos erdves, pademonstravo savo sumanumą ir išradingumą. Atliekant užduotis buvo svarbu veikti draugiškai, parodyti komandinio darbo įgūdžius. Užduotys buvo labai įvairios, įdomios ir motyvuojančios. Paskutinė iš jų buvo prasmingas palinkėjimas mokyklai.

Nugalėtojai apdovanoti. Pirmąsias vietas iškovojo šeštokai (5-7 kl. grupėje) ir dešimtokai (8-10 kl. grupėje).

Tai buvo neeilinis renginys, kurį parengė ir organizavo fizinio lavinimo mokytoja Ramutė Mikelkevičienė. Jai padėjo visa tą dieną mokykloje dirbusių mokytojų komanda.