Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla


KONTAKTAI
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla

Jazminų g. 3, Usėnų k. ir sen., LT-99315, Šilutės r. sav.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190697692

Tel.8 (441) 40142, 8 (441) 40287

Faks. 8 (441) 40142

Raštinės darbo laikas:
08:00 - 16:30

Rašykite mums:
Raštinė
Direktorius

Kaip mus rasti: žemėlapis.


PAIEŠKA
Pasiekimai
 2020-2021 M. M. MOKYKLOS PASIEKIMAI

OLYMPIS 2020 – Rudens sesija

Dalyvavo 22 mokiniai.

Gauta:

1 medalis – 2 kl. mokinys Martynas Briedis (anglų k., mokyt. Jurgita Milašienė);

51 diplomas: 28 – I laipsnio, 7 – II laipsnio, 16 – III laipsnio;

19 padėkų.

Diplomais apdovanoti:

 

Klasė

Matematika

Anglų k.

Lietuvių k.

Biologija

Istorija

Geografija

IKT

Greta Visackaitė

1

II laipsnio

 

III laipsnio

II laipsnio

 

 

 

Adomas Bardauskis

2

I laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

III laipsnio

 

 

 

Jokubas

 Glebus

2

I laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

 

 

 

Luka Ambrozaitytė

2

III laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

 

 

 

Martynas

Briedis

2

I laipsnio

I laipsnio ir

MEDALIS

I laipsnio

I laipsnio

 

 

 

Nojus

Mockus

2

 

II laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

 

 

 

Pijus Danilovas

2

I laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

 

 

 

Emilija

 Jasaitytė

5

 

 

 

I laipsnio

 

 

 

Gabrielė Dragūnaitė

5

III laipsnio

 

II laipsnio

I laipsnio

I laipsnio

 

 

Audrius Overlingas

6

 

III laipsnio

 

 

 

 

 

Guoda

Briedytė

7

 

I laipsnio

 

III laipsnio

III laipsnio

 

 

Rokas

Briedis

7

 

I laipsnio

 

 

 

 

III laipsnio

Austėja Baltrušaitytė

8

 

I laipsnio

III laipsnio

II laipsnio

 

 

 

Kornelija

Mincevič

8

 

I laipsnio

III laipsnio

 

II laipsnio

 

 

Mantas Paleckis

8

III laipsnio

II laipsnio

 

 

III laipsnio

 

 

Vėjūnė Lukošiūtė

8

 

 

 

III laipsnio

III laipsnio

III laipsnio

 

Toma Girdvainytė

9

III laipsnio

 

 

 

 

 

 

Padėkomis apdovanoti: Justina Ežerskytė (5 kl.), Kajus Lizunovas (5 kl.), Eimantas Gedvila (10 kl.), Modestas Plačas (10 kl.)

Tarptautinio konkurso

 

 „KINGS-20“ rudens semestras

Diplomais apdovanoti:

 

Klasė

Matematika

Anglų k.

Lietuvių k.

Gabrielė Dragūnaitė

5

 

 

II laipsnio

Kajus Lizunovas

5

I laipsnio

 

 

Neidas Žiogas

6

 

II laipsnio

 

Audrius Overlingas

6

 

II laipsnio

 

Guoda Briedytė

7

I laipsnio

II laipsnio

 

Deimantė Lizunovaitė

7

I laipsnio

II laipsnio

II laipsnio

Rokas Briedis

7

 

I laipsnio

 

Austėja Baltrušaitytė

8

 

II laipsnio

 

Kornelija Mincevič

8

 

 

II laipsnio

Milena Kontrimaitė

8

 

II laipsnio

 

Mantas Paleckis

8

II laipsnio

 

 

Evelina Kontrimaitė

9

 

II laipsnio

 



KINGS-21 FINALO REZULTATAI:

 

 

Kl.

Matematika

Lietuvių kalba

Anglų kalba

Guoda Briedytė

7

87.98%

(II lyg. diplomas)

-

 

-

Deimantė Lizunovaitė

7

85,25%

(II lyg. diplomas)

80.13%

(II lyg. diplomas)

-

Rokas Briedis

7

-

75%

(II lyg. diplomas)

79.71%

(II lyg. diplomas)

Kajus Lizunovas

5

78.1%

(II lyg. diplomas)

-

-

Toma Girdvainytė

9

72.22%

(II lyg. diplomas)

-

-

 

© 2006-2021 Usėnų pagrindinė mokykla | Visos teisės saugomos