Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla


KONTAKTAI
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla

Jazminų g. 3, Usėnų k. ir sen., LT-99315, Šilutės r. sav.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190697692

Tel.8 (441) 40142, 8 (441) 40287

Faks. 8 (441) 40142

Raštinės darbo laikas:
08:00 - 16:30

Rašykite mums:
Raštinė
Direktorius

Kaip mus rasti: žemėlapis.

PAIEŠKA
Pasiekimai
 2019-2020 M. M. MOKYKLOS PASIEKIMAI IR LAIMĖJIMAI

GERIAUSIŲ MOKINIŲ DEŠIMTUKAS

2019-2020 M. M. I Pusmetis

Vieta Vardas pavardė Klasė Vidurkis
1. Deimantė Lizunovaitė 6 9,92
2. Guoda Briedytė 6 9,42
3-5. Vėjūnė Lukošiūtė 7 9,38
3-5. Kornelija Nikita Mincevič 7 9,38
3-5. Austėja Baltrušaitytė 7 9,38
6. Deimantė Burzdžiutė 6 9,33
7. Dominyka Mincevič 5 9,2
8. Mantas Paleckis 7 9,08
9. Estrėja Martinavičiūtė 8 9,00
10. Rokas Briedis 6 9,00


PADARĖ DIDŽIAUSIĄ ASMENINĘ PAŽANGĄ

2019-2020 M. M. I Pusmetis

Vieta Vardas pavardė Klasė Vidurkis pakilo
1. Milda Marozaitė 3 Mokosi gerai
2. Kajus Lizunovas 4 Mokosi gerai
3. Modestas Plačas 9 0,68
4. Aistė Stražnickaitė 9 0,56
5. Augustas Bartkus 7 0,48
6. Daina Girdvainytė 9 0,42
7. Karolina Jonaitytė 10 0,39
8. Deimantė Lizunovaitė 6 0,32
9. Neda Girdvainytė 6 0,23
10. Austėja Virbalaitė 8 0,23


PUIKIAI MOKYKLĄ LANKĖ ŠIE MOKINIAI

2019-2020 M. M.

Vieta Vardas pavardė Klasė
1. Nojus Lotužys 2
2. Ignas Valinčius 3
3. Nojus Lukauskas 3
4. Kajus Liunovas 3
5. Jokūbas Jankauskas 5
6. Audrius Overlingas 5
7. Neidas Žiogas 5
8. Guoda Briedytė 5
9. Vėjūnė Lukošiūtė 7


LABAI GERAI (AUKŠTESNYSIS LYGIS) MOKOSI ŠIE MOKINIAI

2019-2020 M. M.

Vieta Vardas pavardė Klasė
1. Adomas Bardauskis 1
2. Martynas Briedis 1
3. Arnas Čižauskas 1
4. Pijus Danilovas 1
5. Jokūbas Glebus 1
6. August Mincevič 1
7. Nojus Mockus 1
8. Augustas Bartkus 2
9. Gabrielė Dragūnaitė 4
10. Guoda Briedytė 6
11. Deimantė Lizunovaitė 6
12. Vėjūnė Lukošiūtė 7
13. Kornelija Nikita Mincevič 7
14. Mantas Paleckis 7

MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDŽIO NUTARIMU PADĖKOS  PAREIKŠTOS ŠIEMS MOKINIAMS:

4 klasės mokinei Gabrielei Dragūnaitei – už aktyvią veiklą;

4 klasės mokiniui Kajui Lizunovaui – už pareigingumą;

7 klasės mokinei Vėjūnei Lukošiūtei – už pavyzdingą elgesį;

8 klasės mokinei Tomai Girdvainytei – už aktyvią veiklą ir pavyzdingą elgesį;

10 klasės mokinei Ernestai Gedvilaitei – už aktyvią veiklą;

10 klasės mokinei Emai Kumžaitei – už aktyvią veiklą;

10 klasės mokiniui Lukui Mileriui – už pagalbą organizuojant mokyklinius renginius.

DIDŽIAUSIĄ INDIVIDUALIĄ PAŽANGĄ ŠIAIS MOKSLO METAIS PADARĖ ŠIE MOKINIAI (LYGINANT I IR II MOKSLO METŲ PUSMEČIUS):

1 klasė:

Adomas Bardauskis (mokosi aukštesniuoju lygiu);

Arnas Čižauskas (mokosi aukštesniuoju lygiu);

Nojus Mockus (mokosi aukštesniuoju lygiu);

Domas Šidlauskas (mokosi pagrindiniu lygiu).

2 klasė:

Augustas Bartkus (mokosi aukštesniuoju lygiu);

Auksė Gabrielaitytė (mokosi pagrindiniu lygiu);

Aironas Pocevičius (mokosi pagrindiniu lygiu);

Nojus Lotužys (mokosi pagrindiniu lygiu).

4 klasė:

Emilija Jasaitytė (mokosi pagrindiniu lygiu).

5 klasė:

Akvilė Visackaitė (1,5 balo);

Mantas Gedvila (0,9 balo);

Neidas Žiogas (0,9 balo).

6 klasė:

Matas Krepštekys (0,6 balo);

Rokas Briedis (0,4 balo).

7 klasė:

Akvilė Gedvilaitė (0,6 balo);

Milena Kontrimaitė (0,4 balo).

8 klasė:

Evaldas Degutis (0,6 balo);

Evelina Kontrimaitė (0,6 balo).

9 klasė:

Kamilė Kužmarskytė (0,6 balo).

10 klasė:

Emilija Slodkutė (0,4 balo);

Ernesta Gedvilaitė (0,3 balo).

GERIAUSIŲ MOKINIŲ DEŠIMTUKAS

2019-2020 M. M.

Vieta Vardas pavardė Klasė Vidurkis
1. Deimantė Lizuonovaitė 6 10,00
2. Guoda Briedytė 6 9,67
3-4. Kornelija Nikita Mincevič Vėjūnė Lukošiūtė 7 9,62
5. Rokas Briedis 6 9,50
6-7. Austėja Baltrušaitytė Mantas Paleckis 7 9,31
8. Dominyka Mincevič 5 9,30
9. Deimantė Burzdžiutė 6 9,18
10. Saulė Ciparytė 5 9,10


© 2006-2020 Usėnų pagrindinė mokykla | Visos teisės saugomos