Pasiekimai
 2018-2019 M. M. MOKYKLOS PASIEKIMAI IR LAIMĖJIMAI

III vieta rajono 6-8 kl. mokinių geografijos olimpiadoje – 6 kl. mokinė Vėjūnė Lukošiūtė (mokytojas Vytautas Urba).
III vieta rajono 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų - biologijos olimpiadoje – 7 kl. mokinė Austėja Virbalaitė (mokytojas Rolandas Mažeika).
III vieta rajono 5-8 kl. mokinių matematikos olimpiadoje - 5 kl. mokinė Deimantė Lizunovaitė (mokytoja Elvyra Zenevičiutė)
Respublikiniame 7-8 klasių mokinių oratorių anglų kalba konkurse - nominacija už gramatinį kalbos teiginių tikslumą apdovanota 7 kl. mokinė Estrėja Martinavičiūtė (mokytoja Jurgita Milašienė).

Sportiniai pasiekimai:

II vieta rajono kvadrato varžybose - 5-6 kl. mergaičių komanda (mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
II vieta rajono kaimo vietovių krepšinio 3X3 varžybose (vaikinų komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
II vieta rajono krepšinio 3X3 varžybose (merginų komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
II vieta rajono tinklinio varžybose (merginų komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
II vieta rajoninėse stalo teniso varžybose (merginų komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
II vieta rajono paprastųjų šaškių varžybose (mišri 5-8 kl. komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
III vieta rajono kvadrato varžybose - 3-4 kl. mokiniųkomanda (mokytoja Jūratė Mockuvienė)
III vieta rajono zoninėse kvadrato varžybose - 5-6 kl. berniukų komanda (mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
III vieta rajono rudens kroso varžybose - Vėjūnė Lukošiūtė, 6 kl. mokinė (mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
III vieta rajoninėse stalo teniso varžybose (berniukų komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė)
III vieta rajono estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose (3-4 kl. komanda, mokytoja Jūratė Mockuvienė)