Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla


KONTAKTAI
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla

Jazminų g. 3, Usėnų k. ir sen., LT-99315, Šilutės r. sav.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190697692

Tel.8 (441) 40142, 8 (441) 40287

Faks. 8 (441) 40142

Raštinės darbo laikas:
08:00 - 16:30

Rašykite mums:
Raštinė
Direktorius

Kaip mus rasti: žemėlapis.

PAIEŠKA
Pasiekimai
 2016-2017 M. M. MOKYKLOS PASIEKIMAI IR LAIMĖJIMAI

II vieta rajoninėje matematikos olimpiadoje (8 kl. mokinė Laineda Kilinskaitė, mokytoja Elvyra Zenevičiutė);

III vieta rajoninėje istorijos olimpiadoje (8 kl. mokinė Laineda Kilinskaitė, mokytoja Vida Beresnienė);

I vieta rajoninėje technologijų olimpiadoje (už namų darbą - 8 kl. mokinė Laineda Kilinskaitė, mokytoja Jolanta Alsytė);

I vietos diplomas Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamo V-ojo moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioniniame ture Tauragėje ir Padėka už dalyvavimą Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis 2017“ baigiamojoje parodoje ( 8 kl. mokinė Laineda Kilinskaitė, mokytoja Jolanta Alsytė);

II vieta viktorinoje „Pelkių diena“ (mokyklos komanda, mokytojas Rolandas Mažeika).

Sportiniai pasiekimai:
II vieta rajono paprastųjų šaškių (5-12 kl. komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė);
III vieta rajono zoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose (5-6 kl. mokinių komanda, mokytoja Ramutė Mikelkevičienė);
II vieta rajono zoninėse šaškių varžybose (1-4 kl. komanda, mokytoja Danguolė Šulcienė).
Geriausiai besimokančių mokinių dešimtukas 2016-2017 m. m. (I pusmetis)

VietaVardas pavardėKlasėVidurkis
1.Deividas Petrošius 69,58
2.Laineda Kilinskaitė 89,50
3.Simas Girčius 69,25
4.Austėja Virbalaitė 59,20
5.Estrėja Martinavičiūtė 59,10
6.Tadas Jakštas 69,00
7.Toma Girdvainytė 59,00
8.Burzdžiutė Monika 68,83
9.Lina Vilkytė 98,81
10.Iveta Miliauskytė 108,73

Geriausiai besimokančių mokinių dešimtukas 2016-2017 m. m. (metinis)

VietaVardas pavardėKlasėVidurkis
1.Deividas Petrošius 69,58
2.Laineda Kilinskaitė 89,50
3.Estrėja Martinavičiūtė 59,50
4.Toma Girdvainytė 59,20
5.Simas Girčius 69,17
6.Lina Vilkytė 99,00
7.Austėja Virbalaitė 59,00
8.Martina Padeginskaitė 78,92
9.Tadas Jakštas 68,83
10.Iveta Miliauskytė 108,73


PUIKIAI LANKĘ MOKYKLĄ MOKINIAI 2016-2017 M. M.

Linas Bieliauskas, 1 kl.
Saulė Ciparytė, 2 kl.
Austėja Vaizgėlaitė, 2 kl.
Audrius Jankantas, 3 kl.
Vėjūnė Lukošiūtė, 4 kl.
Gabija Sudeikytė, 4 kl.
© 2006-2019 Usėnų pagrindinė mokykla | Visos teisės saugomos