Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla


KONTAKTAI
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla

Jazminų g. 3, Usėnų k. ir sen., LT-99315, Šilutės r. sav.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190697692

Tel.8 (441) 40142, 8 (441) 40287

Faks. 8 (441) 40142

Raštinės darbo laikas:
08:00 - 16:30

Rašykite mums:
Raštinė
Direktorius

Kaip mus rasti: žemėlapis.


PAIEŠKA
Archyvas

2020-12-23

2020-10-23
VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLA „AUK IR PAŽINK“

Po karantino ir kelis mėnesius trukusios tylos birželio mėnesį mokykloje vėl pasigirdo taip lauktas šurmulys – prasidėjo vaikų vasaros poilsio stovykla „Auk ir pažink“. Birželio 8-12 d. stovyklavo priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai ir 1-4 klasių mokiniai, o 15-19 dienomis į stovyklą rinkosi po nuotolinio mokymosi bendravimo pasiilgę vyresnieji – 5-10 klasių stovyklautojai.
Stovyklos tikslas – sudaryti vaikams sąlygas ir atostogų metu tenkinti pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius bei ugdyti sveikos gyvensenos ir socialinius įgūdžius.
Pirmoji pamaina stovyklą pradėjo stovyklos taisyklių kūrimu, kurių pažadėjo laikytis. Antroji stovyklos diena buvo skirta edukaciniam užsiėmimui Švėkšnos amatų centre, ten vaikai mokėsi gaminti darbelius iš molio. Trečioji ir ketvirtoji diena pavadintos „Pažink Lietuvą“. Poilsiautojai lankėsi žymiose mūsų krašto vietose – žymiajame senajame Rambyne ir gražuolėje Rusnėje. Na, o penkta (paskutinė stovyklos diena) baigėsi stovyklos uždarymu pramogaujant Šilutės „Beždžionių pliaže“ ir piešinių konkursu „Piešiu svajonių stovyklą“.
Antroji pamaina stovyklos atidarymą taip pat pradėjo taisyklių kūrimu ir sportiniais žaidimais. Kitą dieną vyko į pažintinę edukacinę išvyką maršrutu Lankupiai–Kintai–Aukštapelkė. Lankupiuose mokiniai savo akimis pamatė ilgiausią kabantį tiltą Lietuvoje, kuris per Minijos upę jungia Klaipėdos bei Šilutės rajonus ir yra net 130 m ilgio. Kintuose aplankė žymiąją tują ir susipažino su miesteliu.
Klaipėdoje esančiame Lietuvos Jūrų muziejuje mokiniai apžiūrėjo naujai atidarytą akvariumą ir ten esančius eksponatus, stebėjo ruonių ir pingvinų „gyvenimą“ muziejuje, dalyvavo įdomioje interaktyvioje edukacinėje viktorinoje „Ar pažįstu jūros gyvūnus?“ ir atliko įvairias užduotis. Lankėsi etnografinėje pajūrio žvejo ir senųjų žvejybos laivų aikštelėje, apžiūrėjo ten esančius laivus.
Kad tokios stovyklos vaikams yra labai reikalingos ir jie kiekvienais metais jų laukia, įrodo atsiliepimai: „man labai patiko stovykla, nes visur važiavom, daug naujų vietų pamatėme“, „labai gera stovykla, galima daug gražių nuotraukų pasidaryti“, „man labai patiko važiuoti mokykliniu autobusu, nes niekur su juo dar nebuvau važiavęs“, „stovykloje būdamas aš sužinojau, kokia graži ir žalia mūsų Lietuva“, „stovykloje susiradau naujų draugų, pasikeitėme telefono numeriais“, „pirmą kartą kėliausi keltu, įspūdis nepamirštamas“...
O atsisveikindami vaikai vienas per kitą klausė: „Kada kitais metais bus stovykla? Ar galime jau dabar užsirašyti?..“
2020-06-23
ŽYGIS ŠV. JOKŪBO KELIUŠv. Jokūbo kelias – tai jaunimo kelias. Tradicinė jaunųjų ambasadorių estafetė Lietuvoje šiemet vyko jau penktąjį kartą. Ji dedikuota Šv. Jokūbo keliui ir Lietuvos valstybingumo atkūrimo 30-mečiui.
Mokinių grupė, vadovaujama mokytojo Vytauto Urbos, birželio 13 d. dalyvavo piligrimų žygyje Šv. Jokūbo kelio Žemaitijos/Karaliaučiaus atšakoje ir maršrutu Gardamas – Švėkšna pėsčiomis įveikė 13 km estafetę. Kelionės metu aplankė pakeliui esančias šventoves, kultūros paveldo, istorijos objektus. Žygyje dalyvavo didelis būrys jaunimo, mokytojų iš įvairių Šilutės rajono mokyklų. Usėnų pagrindinės mokyklos grupę lydėjo Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, kuris mielai sutiko ir vėliau bendradarbiauti su mūsų mokykla.
Nors kelionės metu mokiniai pavargo, tačiau suprato, kad tokie žygiai – ne tik gera proga pabūti su bendraminčiais, bet ir gera proga pabūti pačiam su savimi, atrasti save iš naujo, skirti laiko suvokimui, kas aš esu ir kuo noriu būti.
Daugiau nuotraukų galerijoje
2020-06-18
Vienuoliktos XVIII laidos dešimtokaiBirželio 17 d. buvo įteikti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai vienuolikai XVIII laidos dešimtokų.

Pažymėjimų įteikimo šventės akimirkos.

Daugiau nuotraukų galerijoje
2020-06-17

ŠIMTO DEŠIMTUKININKŲ KLUBAS

Šiais metais mokykloje įkurtas ŠIMTO DEŠIMTUKININKŲ KLUBAS. Į šį klubą bus įrašomi mokiniai, kurie surinks 100 dešimtukų.
Pirmoji šio klubo narė – 6 kl. mokinė DEIMANTĖ LIZUNOVAITĖ.
Antroji narė – 6-okė GUODA BRIEDYTĖ.
Gegužės pabaigoje į klubą priimta ir 7 kl. mokinė KORNELIJA NIKITA MINCEVIČ.
Paskutinėmis mokslo metų dienomis į klubą įstojo 7 kl. mokinė VĖJŪNĖ LUKOŠIŪTĖ

Sveikiname Deimantę, Guodą, Korneliją Nikitą ir Vėjūnę!
Šimto dešimtukininkų klubo narė DEIMANTĖ
Šimto dešimtukininkų klubo narė Guoda
Šimto dešimtukininkų klubo narė Kornelija Nikita
Šimto dešimtukininkų klubo narė Vėjunė Lukošiūtė
2020-06-03
„ŽAISK, JUOKAUK, SU RAIDELĖMIS DRAUGAUK!“


Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai Greta Visackaitė, Domantas Šturma ir Pijus Lotužys dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje „Žaisk, juokauk, su raidelėmis draugauk!“. Dar iki karantino vaikai padarė savo vardo pirmąsias raideles ir darbelius išsiuntė organizatoriams – Alytaus vaikų lopšeliui-darželiui „Obelėlė“. Šiuo metu vaikus parodai padėjusią ruoštis logopedę Vidą Škimelienę pasiekė organizatorių padėkos, kurios bus išdalintos vaikams, kai tik susitiksime mokykloje!
2020-05-06
DĖL PARAMOS SKYRIMO MOKYKLAI

 
Gerb. Tėveliai, Darbuotojai ir nuolatiniai mokyklos Rėmėjai, nuoširdžiai dėkoju visos mokyklos bendruomenės vardu už kasmetinį mokyklos rėmimą, pervedant savo 2% gyventojų pajamų mokesčio. Jūsų pervestos lėšos padeda gerinti ugdymo aplinką mokykloje.
Kviečiu prie mokyklos gerovės prisidėti ir šiemet, skiriant 1,2 % GPM.
Mokyklos rekvizitai:
Paramos gavėjas Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla
Paramos gavėjo identifikavimo numeris 190697692.
 
                                                                             Pagarbiai, direktorė Liucija Jasevičienė
 
Instrukcija PARAMĄ SKIRIANT INTERNETU:

 1. Prisijunkite prie savo banko elektroninės bankininkystės paskyros.

 2. Elektroninėje bankininkystėje susiraskite VMI deklaravimo paskyrą.

 3. Būsite nukreipti į VMI deklaravimo svetainę.

 4. Pasirinkite skyrių EDS.

 5. Pasirinkite skyrių PILDYTI FORMĄ.

 6. Pasirinkite skyrių PRAŠYMAS SKIRTI PARAMĄ.

 7. Pasirinkite formą pavadinimu  FRO512v.4. Paspauskite FORMA ELEKTRONINIAM PILDYMUI.

 8. Užpildykite asmeninę informaciją: vardą, pavardę, asmens kodą, telefoną, adresą.

 9. Užpildykite informaciją:


(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2019
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – 
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190697692
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
(!) E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus.

 1. Pasitikrinkite, ar viską užpildėte teisingai.

 2. Paspauskite laukelį PATEIKTI DEKLARACIJĄ.

2020-04-26


2020-04-03
© 2006-2021 Usėnų pagrindinė mokykla | Visos teisės saugomos